0%

Paulius Stalionis


Dainininkas, , dainų autorius, režisierius

Savo nuoširdžia ir prasminga kūryba pavergęs tūkstančius gerbėjų širdžių, po kelerių metų pertraukos į didžiąją sceną grįžta dainų autorius ir atlikėjas Paulius Stalionis! Neseniai visus nustebinęs kaip rašytojas (išleido net dvi pasakų knygas vaikams), dainininkas paruošė ir pluoštą naujų kūrinių, kuriuos sudėjo jau į šeštąjį savo albumą „Saulės laikrodžiai“.

Šie metai Pauliui ypatingi, kadangi, drauge su savo ištikimiausia publika, jis švęs savo sceninės veiklos dešimtmetį! Radviliškiečiai naujausią P. Stalionio programą turės galimybę išvysti vasario 14 d., 18 val. Radviliškio kultūros centre vyksiančiame koncerte. Apie visa tai išsamiau kviečiame klausytis pokalbio su atlikėju Pauliumi Stalioniu 10,30 val. RS2 „Krašto žinių“ laidoje.

Pirmieji žingsniai profesionalioje scenoje prasidėjo 1993 m. Paulius dainavo ir kūrė grupėje „Dinamika“, po pusmečio subūrė grupę „Legenda“, kuri aktyviai gyvavo 2 – 3 metus. Išleisti trys albumai: „Muzika ir tu“, „Sveika, gražuole“, „Gurkšnis ramybės“. 1995 m. muzikinę veiklą pakeitė režisūros studijos Klaipėdos Universitete. 2000 m. įgyta režisieriaus specialybė. 2001 m. Paulius Stalionis pradėjo kurti dainas kitiems atlikėjams. Bene ryškiausias indėlis – beveik 50 tekstų Edmundo Kučinsko dainoms. Bendradarbiavimas tęsiasi jau 6 metai. P. Stalionio sukurtos dainos, arba jų tekstai skamba grupės „Dinamika“, Irmos Jurgelevičiūtės, Ingos Valinskienės, Rūtos Ščiogolevaitės, Edmundo Kučinsko, Alfonso Juškio, Ovidijaus Vyšniausko, Romo Dambrausko, Keros, iliuzionisto Arvydo Stonio, Andriaus Rimiškio, grupės „Mango“ repertuaruose.

Music


Dalintis

Laidos įrašai


Laidos įrašas

Paulius Stalionis
Žvaigždžių alėja


Grįžti atgalPaveiksliukas
Aprašymas