0%

RITMAS KITAIP


mušamųjų instrumentų ansamblis,grupė

Jie groja visur ir su bet kuo, su kuo tik įmanoma išgauti garsą. Jie daugelio švenčių dalyviai, nuolat stebina savo kūrybiškumu, jie daug pasiekė muzikiniame projekte „Lietuvos talentai“. Tai – mušamųjų instrumentų ansamblis „RITMAS KITAIP“,  „Dienos svečio laidoje“ svečiavosi grupės „RITMAS KITAIP“ nariai ir vadovas Arūnas Banys.

Mušamųjų instrumentų ansamblis, atlieka ne tik žinomų muzikos kūrinių aranžuotes, bet ir įvairias ritmines figūras ir kūrinius tradiciniais ir netradiciniais mušamaisiais instrumentais.

Ansamblis susibūrė dar 2006-ųjų metų pabaigoje po įvykusio pirmojo Šiaulių miesto bei apskrities mušamųjų festivalio. Mušamųjų instrumentų ansamblio „Ritmas kitaip“ vadovas, mokytojas Arūnas Banys kartu su mokiniais stengiasi klausytojus nustebinti netikėtomis melodijomis pritaikytomis mušamiesiems bei dalyvauja performansuose, groja miestų gatvėse, aikštėse, koncertų salėse, televizijų studijose. Ritmiečiai“ grojA ne tik būgnais, bet ir serviruoto stalo šakutėmis, peiliais, šaukštais ir indais, plytomis.

Music


Dalintis

Laidos įrašai


Laidos įrašas 1 dalis

RITMAS KITAIP
Žvaigždžių alėja

Laidos įrašas 2 dalis

RITMAS KITAIP
Žvaigždžių alėja

Laidos įrašas 3 dalis

RITMAS KITAIP
Žvaigždžių alėja


Grįžti atgalPaveiksliukas
Aprašymas